Balzámy na rty

5 položek celkem
CBD Lip Balm Front
270 Kč
189
pilbalm trikolora
370 Kč
128
lipor
135 Kč
95
lippe
135 Kč
92
lipva
135 Kč
89

Ideální Balzám na rty by měl přispívat k dlouhodobě hydratovaným a jemným rtům, nikoliv je pouze krátkodobě pokrýt hebkým filtrem. Proto je nejlepší spoléhat se na sílu přírody, která obsahuje čisté a přirozeně účinné látky pro opravdu zdravé a krásné rty. Základní složkou The Skinny balzámů na rty je proto kokosový olej nejvyšší kvality. Ten pokožku hydratuje a regeneruje. Díky čistě přírodnímu složení jsou balzámy vhodné i pro děti. 

Síla přírody bez chemie

Pokud stejně jako my víte, že produkty s přírodním složením jsou lepší nejen pro naše zdraví, ale také pro životní prostředí, tak naše balzámy na rty si zamilujete. Jsou šetrné a pro rty je každá aplikace jako jemné pohlazení. Do směsi z kokosového oleje a včelího vosku přidáváme čisté esenciální oleje z pomeranče, máty peprné nebo vanilky. Žádné parabeny, ftaláty ani umělá barviva v našich 100 % přírodních balzámech na rty nenajdete.

Sada balzámů na rty

Ve Skinny Coco myslíme komplexně, a proto pro vás máme také cenově výhodnou sadu tří nejoblíbenějších balzámů na rty. Všechny z kokosového oleje, včelího vosku a esenciálních olejů, které se běžně vyskytují v přírodě. Akční balení 3 v 1 obsahuje balzám na rty se sladkým pomerančem, vanilkou nebo mátou peprnou

Použití:

Díky příjemné konzistenci se balzám na rty nanáší vždy snadno a rychle. Balzám si v malém množství aplikujte na rty kdykoliv, kdy si budete přát. Balzám se na těle příjemně rozehřeje a vstřebá.