Milí zákazníci, rozhodli jsme se Vám ukázat místo, kde se vyrábí náš skvělý SKINNY kokosový olej. Jelikož jsme odjeli do Vietnamu, jedny ruce ve skladu nám chybí. Omlouváme se za komplikace a prosíme vás o trpělivost. Veškeré objednávky v termínu 10. - 31.1. 2020 budou odesílány 2x v týdnu, doba doručení se tak může prodloužit.

Čím se odlišujeme

kokos_page_koko_oil

 

Naše kokosové ořechy pochází z jedné džungle z Vietnamu, kde jsou divoce sklizeny. To znamená, že po sklizni jsou ihned odvezeny do lokální výroby. Kokosové ořechy nečekají v žádných skladech!

Po otevření kokosu se kokosové maso vloží do uzavřené “smyčky” a odvlhčuje se systémem Nutralock™. Systém Nutralock™ nepoužívá teplo, používá vzduchový zdvihák s nízkým třením pro odvlhčení a extrakci oleje. Jedná se novou technologii, která se stala 5. generací extrakce oleje.

  • patentovaný systém trvá 3x déle než jiné procesy výroby za studena lisovaných kokosových olejů
  •   spotřebuje se 12 kokosových ořechů na každých 500 ml kokosového oleje
  • výsledkem je hladká struktura a krémově bílá barva s lehkou vůní
  • zachovány všechny lidskému tělu prospěšné živiny
  • to vše bez chemických úprav, šetrné k planetě, fair trade, vegan a s láskou vyrobené

Většina za "studena lisovaných" olejů je skutečně zahřáta na 120 °C při nichž jsou zničeny všechny jeho živiny. Až následně jsou lisovány za studena.

Se Skinny kokosovým olejem vám garantujeme 100% čistý, raw alkalický kokosový olej.
Až vyzkoušíte, ochutnáte ten rozdíl! :-)

MĚNÍME SVĚT

Skinny & Co. vyrábí patentovaný 100% raw kokosový olej, protože jsme přesvědčeni, že jíst zdravě a žít bez chemického životního stylu změní váš život.

čistý kokosový olej
cisty_a_prirodni

100% PŘÍRODNÍ A ČISTÝ

Kokosový olej je jediný 100% raw alkalický kokosový olej na světě.

Výrobky Skinny & Co. neobsahují skryté toxiny. Všechno, co vyrábíme je bez chemie. Náš proces využívá chladný vzduch namísto tepla. Tento systém udržuje životaschopné mastné kyseliny s krátkým (SCFA) a středně dlouhým (MCFA) řetězcem, které podporují metabolismus. Snižují riziko rozvoje cukrovky 2. typu, obezity. Působí protizánětlivě.

Výrobky Skinny & Co. nepoužívají syntetické přísady a vůně, které použivá většina společností.

ZDRAVÁ JE KRÁSNÁ

Věříme tomu, že tyto produkty podpoří vaší cestu k přirozenějšímu, zdravějšímu životnímu stylu. Kokosový olej vyvažuje vaše pH, hydratuje pokožku a udržuje všechny mastné kyseliny nezbytné pro vaši pleť, krásné vlasy a kůži.

Naše řada Raw Beauty kombinuje 100% RAW kokosový olej  s terapeutickými esenciálními oleji, které přirozeně pečují o Vaši pleť. Krásná navenek, krásná uvnitř.

zdrava_je_krasna