Vážení zákazníci, velice se omlouváme za nedostupnost některých produktů, která trvá již delší dobu. Bohužel došlo k velkému zpoždění v našem logistickém řetězci, které bohužel nejsme schopni nijak ovlivnit. Pracujeme na tom, aby veškeré produkty byly opět co nejdříve dostupné. Děkujeme za pochopení a vaší přízeň!

Čím se odlišujeme

 

Se Skinny kokosovým olejem vám garantujeme 100% čistý, raw alkalický kokosový olej.
Až vyzkoušíte, ochutnáte ten rozdíl! :-)

 

 

 

Naše kokosové ořechy pochází z jedné džungle z Vietnamu, kde jsou divoce sklizeny. To znamená, že po sklizni jsou ihned odvezeny do lokální výroby. Kokosové ořechy nečekají v žádných skladech!

čistý kokosový olej

 

Po otevření kokosu se kokosové maso vloží do uzavřené “smyčky” a odvlhčuje se systémem Nutralock™. Systém Nutralock™ nepoužívá teplo, používá vzduchový zdvihák s nízkým třením pro odvlhčení a extrakci oleje. Jedná se novou technologii, která se stala 5. generací extrakce oleje.

  • patentovaný systém trvá 3x déle než jiné procesy výroby za studena lisovaných kokosových olejů
  • spotřebuje se 12 kokosových ořechů na každých 500 ml kokosového oleje
  • výsledkem je hladká struktura a krémově bílá barva s lehkou vůní
  • zachovány všechny lidskému tělu prospěšné živiny
  • to vše bez chemických úprav, šetrné k planetě, fair trade, vegan a s láskou vyrobené

Většina za "studena lisovaných" olejů je skutečně zahřáta na 120 °C při nichž jsou zničeny všechny jeho živiny. Až následně jsou lisovány za studena.

100% PŘÍRODNÍ A ČISTÝ

Kokosový olej je jediný 100% raw alkalický kokosový olej na světě.

Výrobky The Skinny neobsahují žádné toxiny, rozpouštědla ani jiné přidané látky. Všechny produkty jsou bez chemie. Náš proces využívá chladný vzduch namísto tepla. Tento systém udržuje životaschopné mastné kyseliny s krátkým (SCFA) a středně dlouhým (MCFA) řetězcem, které podporují metabolismus. Snižují riziko rozvoje cukrovky 2. typu, obezity. Působí protizánětlivě.

Výrobky The Skinny. nepoužívají syntetické přísady a vůně, které použivá většina společností.

cisty_a_prirodni
zdrava_je_krasna

ZDRAVÁ JE KRÁSNÁ

Věříme tomu, že tyto produkty podpoří vaší cestu k přirozenějšímu, zdravějšímu životnímu stylu. Kokosový olej vyvažuje vaše pH, hydratuje pokožku a udržuje všechny mastné kyseliny nezbytné pro vaši pleť, krásné vlasy a kůži.

Skinny beauty řada kombinuje 100% RAW kokosový olej s terapeutickými esenciálními oleji, které přirozeně pečují o Vaši pleť. Krásná navenek, krásná uvnitř.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení