Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu dění a nařízení vlády jsme prozatím zastavili možnost dopravy prostřednictvím Zásilkovny na výdejní místa a DPD Pickup. Dále jsme znemožnili zvolit si dobírku jako způsob platby. Byli jsme nuceni přerušit i dopravu prostřednictvím České pošty, která upravila pravidla pro podání zásilek svých partnerů. Prosím, počítejte s případným zpožděním zásilek i u ostatních přepravců. Děkujeme za pochopení. Vaše zásilky se budeme snažit doručit co nejrychlejší cestou!

Čím se odlišujeme

 

Se Skinny kokosovým olejem vám garantujeme 100% čistý, raw alkalický kokosový olej.
Až vyzkoušíte, ochutnáte ten rozdíl! :-)

 

 

Naše kokosové ořechy pochází z jedné džungle z Vietnamu, kde jsou divoce sklizeny. To znamená, že po sklizni jsou ihned odvezeny do lokální výroby. Kokosové ořechy nečekají v žádných skladech!

čistý kokosový olej

 

Po otevření kokosu se kokosové maso vloží do uzavřené “smyčky” a odvlhčuje se systémem Nutralock™. Systém Nutralock™ nepoužívá teplo, používá vzduchový zdvihák s nízkým třením pro odvlhčení a extrakci oleje. Jedná se novou technologii, která se stala 5. generací extrakce oleje.

  • patentovaný systém trvá 3x déle než jiné procesy výroby za studena lisovaných kokosových olejů
  •   spotřebuje se 12 kokosových ořechů na každých 500 ml kokosového oleje
  • výsledkem je hladká struktura a krémově bílá barva s lehkou vůní
  • zachovány všechny lidskému tělu prospěšné živiny
  • to vše bez chemických úprav, šetrné k planetě, fair trade, vegan a s láskou vyrobené

Většina za "studena lisovaných" olejů je skutečně zahřáta na 120 °C při nichž jsou zničeny všechny jeho živiny. Až následně jsou lisovány za studena.

100% PŘÍRODNÍ A ČISTÝ

Kokosový olej je jediný 100% raw alkalický kokosový olej na světě.

Výrobky Skinny & Co. neobsahují skryté toxiny. Všechno, co vyrábíme je bez chemie. Náš proces využívá chladný vzduch namísto tepla. Tento systém udržuje životaschopné mastné kyseliny s krátkým (SCFA) a středně dlouhým (MCFA) řetězcem, které podporují metabolismus. Snižují riziko rozvoje cukrovky 2. typu, obezity. Působí protizánětlivě.

Výrobky Skinny & Co. nepoužívají syntetické přísady a vůně, které použivá většina společností.

cisty_a_prirodni
zdrava_je_krasna

ZDRAVÁ JE KRÁSNÁ

Věříme tomu, že tyto produkty podpoří vaší cestu k přirozenějšímu, zdravějšímu životnímu stylu. Kokosový olej vyvažuje vaše pH, hydratuje pokožku a udržuje všechny mastné kyseliny nezbytné pro vaši pleť, krásné vlasy a kůži.

Naše řada Raw Beauty kombinuje 100% RAW kokosový olej  s terapeutickými esenciálními oleji, které přirozeně pečují o Vaši pleť. Krásná navenek, krásná uvnitř.