Kokosové misky

Při pálení kokosových skořápek dochází k uvolňování CO2, což přispívá ke znečišťování ovzduší, proto se ve Skinny Coco snažíme využít kokosové ořechy z Vietnamu do posledního kousku. Kromě kokosového oleje z kokosových ořechů nabízíme i tyto originální a 100% přírodní misky. Chemii nechceme v kosmetice, jídle ani nádobí, proto naše misky neobsahují žádné chemické nebo syntetické látky. Výroba přírodní kosmetiky za cenu znečištěného ovzduší za nás nedává smysl.  

V této kategorii najdete nabídku jednotlivých kokosových misek, případně setů. Můžete také využít zvýhodněné balíčky kokosového nádobí spolu s kokosovým olejem. Misky se vyrábí ručně, proto je každá kokosová miska originál. 

 

Na co kokosové misky využít ?

Kokosové misky jsou velmi praktické, mohou sloužit jako praktická nádoba v kuchyni, kterou můžete používat každý den na servírování kaší a jogurtů, na oříšky, sladkosti a další občerstvení. Misku můžete využít také jako originální přírodní dekoraci do domácnosti, nebo na šperky a klíče.

Jak o kokosovou misku pečovat ? 

Je potřeba mít na paměti, že jde o přírodní produkt, který není chemicky ošetřen, takže misky nevystavujte vysokým teplotám, nedávejte je do mikrovlnné trouby ani myčky. Pokud chcete zachovat lesk kokosové misky, natřete je občas kokosovým olejem.

2 položek celkem
miska mini 1
140 Kč –40 %
Kokosová miska malá - vyřezávaná
Do vyprodání zásob (311 ks)
84 Kč
443
miska gravir 1
250 Kč –40 %
Kokosová miska vyřezávaná XL
Do vyprodání zásob (88 ks)
150 Kč
440