3 SKINNY COCO NOVINKY, KTERÉ BYSTE MĚLI VĚDĚT


Možná jste si všimli, že u nás na e-shopu proběhlo několik změn. Všechno se změnilo, jak věříme, jedině k lepšímu. Pojďme se mrknout, co je u nás nového.

 

  • Měníme ceny

 Naše ceny šly u některých produktů dolu, ale nebojte se, kvalita je stále stejná! Jakto? Díky našemu jedinému dodavateli, kterému se podařilo výrazně zjednodušit logistiku celého procesu výroby v rámci světa, jdeme i my po jejich vzoru s cenami dolu. Složení je stále naprosto jedinečné, 100 % přírodní a bez jakékoliv chemie. Věříme, že tímto krokem můžeme být zase o něco blíže vám, našim zákazníkům, jelikož kvalitní přírodní kosmetika není nejlevnější. Ostatně tak to je s jakýmkoli kvalitním zboží, ale kosmetikou výrazně ovlivňujeme naše zdraví

  • Nová vizuální identita

 Ve Skinny Coco vám chceme být blíž nejen cenou, ale také naší vizualitou. Chceme vám za pomoci vizuálních vychytávek současnosti předat maximum našeho poselství i beze slov. Proto jsme usoudili, že je čas změnit firemní logo. Věříme, že se vám naše nové logo líbí a že vykazuje přesně ty hlavní pilíře naší filozofie, které ve Skinny Coco striktně dodržujeme. 

base_logo_transparent_background

  • Jiné velikosti balení 

 Všichni se neustále vyvíjíme a stáváme se lepší verzí sebe sama. Stejně tak je to i u nás, některé produkty proto mají jiný kabát. Ne zcela jiný, ale jinak velký určitě. Některá péče o tělo a pleť je proto nově v menším a praktičtějším balení, například tuhé šampony a peeling. Věříme, že to je krok správným směrem. 

223015624_1241774202909544_2812472528976666951_n_1

 Ptáte se, proč je menší balení lepší? Je to vlastně úplně jednoduché - protože nepoužíváme vůbec žádné konzervanty a syntetické látky, produkty vydrží “čerstvé”, tedy v té nejlepší možné kvalitě, kratší dobu. Nejvyšší možná kvalita je naší hlavní prioritou, a s menším balením to půjde ještě lépe než doposud.

 

Náš TIP: Víte, jak rozpoznat kvalitní kosmetické oleje od těch nekvalitních? Pro další novinky sledujte náš kokosový blog.