Vážení zákazníci, velice se omlouváme za nedostupnost některých produktů, která trvá již delší dobu. Bohužel došlo k velkému zpoždění v našem logistickém řetězci, které bohužel nejsme schopni nijak ovlivnit. Pracujeme na tom, aby veškeré produkty byly opět co nejdříve dostupné. Děkujeme za pochopení a vaší přízeň!

3 SKINNY COCO NOVINKY, KTERÉ BYSTE MĚLI VĚDĚT


Možná jste si všimli, že u nás na e-shopu proběhlo několik změn. Všechno se změnilo, jak věříme, jedině k lepšímu. Pojďme se mrknout, co je u nás nového.

 

  • Měníme ceny

 Naše ceny šly u některých produktů dolu, ale nebojte se, kvalita je stále stejná! Jakto? Díky našemu jedinému dodavateli, kterému se podařilo výrazně zjednodušit logistiku celého procesu výroby v rámci světa, jdeme i my po jejich vzoru s cenami dolu. Složení je stále naprosto jedinečné, 100 % přírodní a bez jakékoliv chemie. Věříme, že tímto krokem můžeme být zase o něco blíže vám, našim zákazníkům, jelikož kvalitní přírodní kosmetika není nejlevnější. Ostatně tak to je s jakýmkoli kvalitním zboží, ale kosmetikou výrazně ovlivňujeme naše zdraví

  • Nová vizuální identita

 Ve Skinny Coco vám chceme být blíž nejen cenou, ale také naší vizualitou. Chceme vám za pomoci vizuálních vychytávek současnosti předat maximum našeho poselství i beze slov. Proto jsme usoudili, že je čas změnit firemní logo. Věříme, že se vám naše nové logo líbí a že vykazuje přesně ty hlavní pilíře naší filozofie, které ve Skinny Coco striktně dodržujeme. 

base_logo_transparent_background

  • Jiné velikosti balení 

 Všichni se neustále vyvíjíme a stáváme se lepší verzí sebe sama. Stejně tak je to i u nás, některé produkty proto mají jiný kabát. Ne zcela jiný, ale jinak velký určitě. Některá péče o tělo a pleť je proto nově v menším a praktičtějším balení, například tuhé šampony a peeling. Věříme, že to je krok správným směrem. 

223015624_1241774202909544_2812472528976666951_n_1

 Ptáte se, proč je menší balení lepší? Je to vlastně úplně jednoduché - protože nepoužíváme vůbec žádné konzervanty a syntetické látky, produkty vydrží “čerstvé”, tedy v té nejlepší možné kvalitě, kratší dobu. Nejvyšší možná kvalita je naší hlavní prioritou, a s menším balením to půjde ještě lépe než doposud.

 

Náš TIP: Víte, jak rozpoznat kvalitní kosmetické oleje od těch nekvalitních? Pro další novinky sledujte náš kokosový blog.


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení