Vážení zákazníci, velice se omlouváme za nedostupnost některých produktů, která trvá již delší dobu. Bohužel došlo k velkému zpoždění v našem logistickém řetězci, které bohužel nejsme schopni nijak ovlivnit. Pracujeme na tom, aby veškeré produkty byly opět co nejdříve dostupné. Děkujeme za pochopení a vaší přízeň!

EFEKTIVNÍ TIPY, JAK NA NECHAVÝ HMYZ ZCELA PŘÍRODNÍ CESTOU

Je to otrava, odpočíváme v trávě, opalujeme se, užíváme si večerní posezení venku, a hmyz nás nenechá chvíli v klidu. Nemusíme ale hledat východisko v běžně dostupných syntetických repelentech, proč? I příroda má svoje zázraky, které fungují jako 100 % spolehlivý odpuzovač hmyzu! Jaké to jsou? A v jakých přípravcích je hledat? 

 

Síla přírody je fascinující

Ve Skinny jsme se shodli, že nás množství syntetických nekvalitních produktů nepřestává udivovat. Lidstvo by si patrně vystačilo ani ne s polovinou z nich. My máme víru v přírodní zdroje a firmy, které je získávají ohleduplnou formou, tak jako my. Pokud to cítíte stejně, jste tu správně. O přírodních olejích a jejich vlivu na pleť si můžete přečíst na našem blogu. My se v tomto článku zabýváme repelentními účinky vysoce kvalitních esenciálních olejů! 

Esenciální oleje pod mikroskopem 

Víte, že silice obsažené v rostlinách fungují přirozeně jako odpuzovače všemožných škůdců? Své místo mají v semenech, kůře, listech, květech i stoncích rostlin, tyhle látky jsou každá zcela unikátní a svým ojedinělým způsobem voní. Vysoké repelentní účinky byly naměřeny například v levanduli, pačuli nebo citronové trávě. Pro esenciální aromatické oleje platí pravidlo, že čím kvalitnější jsou, tím jsou jejich účinky silnější. 

EOR - Lemongrass Box & JarNáš TIP: Beauty péče jako repelentní vychytávka

Věda nám zas a znovu umožňuje nahlédnou hlouběji a získat praktické informace pro náš každodenní život. Co říká o esenciálních olejích a jejich repelentních vlastnostech? V rámci četných studií byla u esenciálních olejů naměřena 100% odpudivost hmyzu na dobu dvou hodin, posléze se efekt snížil na 59 %. To zní slibně, nemyslíte? My ano! Proto se vyplatí používat přípravky se zmíněnými oleji pravidelně a tím se chránit bez výjimky. Z jakých přípravků vlastně máme na výběr?

 

Vynalézavě a vždy kvalitně

Perfektní na esenciálních olejích je, že mají obrovské zastoupení ve světě přírodní kosmetiky. Ale pozor pozor, jen v té opravdu kvalitní, ve které se s nimi z ekonomických důvodů nešetří. Jako repelent můžete používat aroma rollery, tělová másla či tělové oleje. To je mnohem příjemnější než na sebe stříhat chemický koktejl, nemyslíte? 

Pro další inspiraci sledujte náš Facebook a Instagram.Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení