JAK VYUŽÍT SKINNY SKLENICE

Bambusovou lžičku Skinnycoco určitě víte jak využít, ale co se sklenicemi z našich Skinny produktů ? Sepsali jsme pro vás pár tipů, kde se můžete inspirovat, jak tyto sklenice využít.

  • 60 ml sklenice – Skvělé na malé sponky, gumičky do vlasů, dávkování pro léky/vitamíny. Dále lze využít také v kuchyni, jako uchování čerstvého koření, či při cestování jako cestovní nádoba na váš kosmetický přípravek.

  • 120 ml sklenice – Sklenice od Raw beauty oleje je nízká a širší, tudíž se hodí do koupelny například na vatové tampóny, gumičky nebo sponky do vlasů, či vatové tyčinky.

coco4pure
4f22e40c15cd9ed8326de7cedf48935d
  • 170 ml – 250 ml sklenice – Dají se využít jako sklenice do lednice se zbytkem polévky, omáčky, nebo dipu. Lze využít i jako svačinová sklenice na puding. Další super nápad je využití těchto sklenic jako malý květináč na bylinky. Jednoduše vložte půdu do sklenice a můžete pěstovat. Vhodné i do vaší pracovny na propisky, tužky a pera.

 

  • 500 ml sklenice - Pro skladování potravin proti molům ve své spíži či kuchyni. Jako dekorativní prvek: odlepte etiketu a nasypte do sklenice písek s oblázky. Fantazie se meze nekladou. Půl litrovou sklenici je pěkné využít i jako vázu, kterou můžete vylepšit omotáním stuhy kolem sklenice. Zapojte do práce vaše děti. Kupte jim barvy na sklo a počkejte jaké výtvory vyrobí. Určitě je to bude bavit. ( Mezitím si můžete dát Skinny kávu :) )

Skleněné sklenice lze samozřejmě i třídit, nicméně využijte jejich kvalitu a čistotu.:-) Pište nám nápady na facebook, mail, nebo instagram.

Jsme rádi, že #NEPLASTUJEM

Sláskou Váš hubený kokos