Milí zákazníci, rozhodli jsme se Vám ukázat místo, kde se vyrábí náš skvělý SKINNY kokosový olej. Jelikož jsme odjeli do Vietnamu, jedny ruce ve skladu nám chybí. Omlouváme se za komplikace a prosíme vás o trpělivost. Veškeré objednávky v termínu 10. - 31.1. 2020 budou odesílány 2x v týdnu, doba doručení se tak může prodloužit.

JAK VYUŽÍT SKINNY SKLENICE

Bambusovou lžičku Skinnycoco určitě víte jak využít, ale co se sklenicemi z našich Skinny produktů ? Sepsali jsme pro vás pár tipů, kde se můžete inspirovat, jak tyto sklenice využít.

  • 60 ml sklenice – Skvělé na malé sponky, gumičky do vlasů, dávkování pro léky/vitamíny. Dále lze využít také v kuchyni, jako uchování čerstvého koření, či při cestování jako cestovní nádoba na váš kosmetický přípravek.

  • 120 ml sklenice – Sklenice od Raw beauty oleje je nízká a širší, tudíž se hodí do koupelny například na vatové tampóny, gumičky nebo sponky do vlasů, či vatové tyčinky.

coco4pure
4f22e40c15cd9ed8326de7cedf48935d
  • 170 ml – 250 ml sklenice – Dají se využít jako sklenice do lednice se zbytkem polévky, omáčky, nebo dipu. Lze využít i jako svačinová sklenice na puding. Další super nápad je využití těchto sklenic jako malý květináč na bylinky. Jednoduše vložte půdu do sklenice a můžete pěstovat. Vhodné i do vaší pracovny na propisky, tužky a pera.

 

  • 500 ml sklenice - Pro skladování potravin proti molům ve své spíži či kuchyni. Jako dekorativní prvek: odlepte etiketu a nasypte do sklenice písek s oblázky. Fantazie se meze nekladou. Půl litrovou sklenici je pěkné využít i jako vázu, kterou můžete vylepšit omotáním stuhy kolem sklenice. Zapojte do práce vaše děti. Kupte jim barvy na sklo a počkejte jaké výtvory vyrobí. Určitě je to bude bavit. ( Mezitím si můžete dát Skinny kávu :) )

Skleněné sklenice lze samozřejmě i třídit, nicméně využijte jejich kvalitu a čistotu.:-) Pište nám nápady na facebook, mail, nebo instagram.

Jsme rádi, že #NEPLASTUJEM

Sláskou Váš hubený kokos