PODZIMNÍ SKINNY NOVINKA

SKINNY SVÍČKY

Po rozlítaném létě příchází klidnější období, stahujeme se zase zpátky do tepla svého domova a trávíme čas v kruhu svých nejbližších. Dny se zkracují, začíná se stmívat čím dál tím dříve. Proč si podzimní podvečery s oblíbeným čajem nezpříjemnit naší novinkou Skinny relaxačními svíčkami z kokosového oleje s přídavkem včelího vosku a esenciálními oleji?

Můžete si vybrat z pěti druhů - vanilka, bílý grapefruit, pačuli, citronová tráva a okurka. Každá vůně vám pomůže navodit jinou atmosféru. Ať už si chcete odpočinout po práci se sklenkou dobrého červeného vína a nebo cítíte, že na vás něco leze a chcete aromaterapií podpořit své tělo v boji proti nemoci. 

crxH_LuQ

Čím se Skinny svíčky odlišují od běžných svíček v obchodech?

Asi vás trochu překvapí, že i u svíček bychom si měli pozorně přečíst jejich složení. Narazili jste ve složení na slova, kterým nerozumíte? Tak této svíčce se raději vyhněte obloukem. Co všechno taková obyčejná svíčka z obchodu může obsahovat?  Parafín, paraben či syntetická barviva a umělé vůně. Věděli jste, že parafín vzniká jako vedlejší produkt při výrobě nafty? Tento “odpad” se následně chemicky vybělí, přidají se výše zmíněná umělá barviva a vytvoří se z něj vosk, jak jej známe. Při hoření takové svíčky vznikají černé saze, obsahující karcinogenní látky, které pak následně vdechujeme.

Pokud si takovou svíčku zapálíte jednou za čas, tak vám zdravotní potíže asi nehrozí. Jestliže jste ovšem stejně jako my, svičkoví maniaci, tak byste si měli dávat pozor na to, co pálíte. Vdechujeme látky, které ve našem těle udělají pěknou neplechu. Riziko je veliké, jelikož si mnohdy ani neuvědomujeme, že i obyčejná svíčka může ovlivnit naše zdraví.

Z2aJ_Qt6

Jako u všech Skinny výrobků jsme i u svíček dbali na kvalitu bez chemie a aby byl výrobek vyroben v souladu s přírodou. Základní ingrediencí se jako u všech ostatních Skinny výrobků stal čistý kokosový olej, spolu s příměsí včelího vosku a oleje z muškátového oříšku. Tento mix pak doplňují jednotlivé esenciální oleje. Skinny svíčku dostanete v originální skleněné nádobě, kterou pak po vyhoření můžete znovu použít. Článek, jak využít Skinny sklenice jsme pro vás napsali již dříve. Nám se tato uzavíratelná sklenice perfektně hodí na všechny naše oblíbené náušnice.

Jak se o svíčku starat aby vydržela co nejdéle? Svíčku byste neměli nechat hořet víc jak čtyři hodiny. Po každém použití ustřihněte knot tak, aby vám zůstal zhruba 5 mm dlouhý knot.