PSÍ SRST V LÉTĚ aneb JAK VYUŽÍT ESENCIÁLNÍ OLEJE K OCHRANĚ NAŠICH ČTYŘNOHÝCH PARŤÁKŮ?

I psi potřebují odpuzovač hmyzu, a hlavně v létě. Běžné repelenty mají ale ze své podstaty kyselé složení, podobně jako jiné syntetické přípravky, což psí pokožce nedělá vůbec dobře. Její ideální pH se totiž pohybuje okolo 7,5 a je tím pádem ještě zásaditější než u lidí. 

autri-taheri-l0Gq4BmboYY-unsplash

Klíčem je prevence

Všechno začíná už při koupání psů, které je teď díky častým výletům k vodě a jiným dobrodružstvím, častější než během zimních měsíců. Právě při koupání můžete zajistit skvělé podmínky pro srst bez klíšťat a dalších škůdců. Jak? Díky přírodním šamponům, které obsahují kvalitní esenciální oleje a neobsahují zbytečnou chemii.

Skinny Coco TIP: Esenciální oleje z citronové trávy a jedle sibiřské obsažené v tuhých šamponech Paw Flea & Tick, sníží výskyt všemožných parazitů na minimum! Navíc obsahují jen čisté látky z přírodní palety jako například raw kokosový olej.

Skinny Paw - Flea & Tick 

Nová zjištění

Ve Skinny Coco bedlivě sledujeme vědecké studie z celého světa, abychom vám nelhali. A věda mluví zcela jasně, co jsme zjistili tentokrát? 

  1. Esenciální oleje skutečně mají repelentní účinky, což je jejich dalším skvělým benefitem. 
  2. Většina testovaných šamponů určených přímo na psí srst vůbec nepůsobí šetrně.

Milovaný kokosáč šetrně a chytře

Vyzkoušejte Skinny Coco šampon pro domácí mazlíčky, který se vyrábí ze zmýdelněného kokosového oleje pro jemnou a současně účinnou péči o zvířecí srst. Vybrat si můžete mezi čistý šamponem nebo citrónovou trávou s jedlí sibiřskou, které pomáhají snížit výskyt parazitů ve zvířecí srsti. Šampony Skinny Coco nejsou určeny jen pro psy, ale pro všechny domácí mazlíčky. Neobsahují vůbec žádná syntetika, tudíž reflektují všechna zjištění zmiňovaného výzkumu. 

Pro všechny, kteří holdují přírodní kosmetice: Přečte si více o esenciálních olejích tentokrát ve spojení s opalováním na našem blogu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení