SKINNY FACTS

 

PODPORUJE METABOLISMUS

Lékařští výzkumníci dospěli k závěru, že používání kokosového oleje na místo nenasycených olejů (sójové boby, řepka, kukuřice) může napomoci při hubnutí. Výzkumy ukazují, že jídelníčky, ve kterých jsou hodně zastoupeny tyto nenasycené tuky, snižují rychlost metabolismu, což je opakem kokosového oleje, který může zvýšit rychlost metabolismu, a to napomáhá k udržování zdravé váhy.

metabolismus
coconut-oil-bigger

ZLEPŠUJE MOZKOVOU AKTIVITU

Mastné kyseliny se středním řetězcem jsou tím typem tuku, které je tělo schopno přeměnit na palivo zvané ketony. Ketony jsou produkovány v játrech a dostávají se do mozku, kde poskytují alternativu za glukózu (cukr). Schopnost mozku užít toto alternativní palivo může vést k téměř okamžitému zlepšení schopnosti mozku zprocesovat informace a činit rozhodnutí. Ketony jsou vysoce neuroprotektivní, podporující zdravý výkon těchto důležitých mozkových úkonů, jakými jsou zlepšená paměť, kognice a pozornost.

OBSAHUJE MASTNÉ KYSELINY

Mastné  kyseliny  se  středním  řetězcem  spotřebují méně  energie  a  méně  enzymů  při  zpracování  než standardní tuky, což z nich dělá lehce stravitelné, absorbující  tuky  a  zároveň  “nebrzdí”  doplněné sacharidy a aminokyseliny. Nahrazením zpracovaných rostlinných olejů kokosovým olejem bohatým na mastné kyseliny se středním řetězcem je podporována dlouhodobá zdravá funkce imunity.

coconut oil - eat
coconut oil

VYVAŽUJE HLADINU CUKRU V KRVI

Mastné kyseliny se středním řetězcem jsou absorbovány v tenkém střevě, a poté okamžitě transportovány do jater, kde jsou využity jako zdroj energie. Kokosový olej nám poskytuje přírodní, dlouhotrvající energii a je mnohem efektivnější než cukry, obiloviny a sacharidy. Mastné kyseliny se středním řetězcem v kokosovém oleji pomáhají udržovat zdravou hladinu inzulinu a cukru v krvi.

NUTRALOCK SYSTÉM

Z kokosu se odstraní dužina, která se “rozemele” na kokosovou drť, která je poté přenesena do odvlhčovače, který odstraní vlhkost z kokosu za nízkých teplot. Odvlhčené strouhání kokosu se děje v ručně ovládaném přístroji na studené lisování, aby byl vytažen olej a poté filtrován k odstranění jakýchkoliv nečistot. Za normálních okolností je náš výtěžek 1/3 toho, co výroba získá zpět během odstředivé extrakce. Výsledkem je pravý za studena lisovaný, nikdy zahřátý kokosový olej, který si udržuje jeho prvotní nutriční hodnoty, antioxidanty a enzymy. Kokosový olej je velmi stabilní a má dlouhou trvanlivost bez toho, aby se stal žluklý. 1 litr kokosového oleje se vyrábí 2 dny. Celé video z Vietnamu najdete zde>>

7GyqJRWw
divocesklizeno

SKLIZENO V DIVOKÉ PŘÍRODĚ

Kokosové ořechy jsou divoce sklizeny v jižním Vietnamu, kde se přirozeně vyskytují kokosové palmy. Kokosové ořechy se po sklizni ihned zpracují, nemísí se s ořechy různého stáří, či s ořechy z jiné oblasti. 

pH 7.3 - 7.8

Skinny kokosový olej je alkalický. To znamená že jeho pH je zásadité. Mnoho studií dokazuje, že zásadité prostředí u lidí snižuje riziko výskytu různých onemocnění.

18949716_1900602223539509_4256061626806960128_n
deodorants

100% RAW

Skinny kokosový olej je 100% RAW. Od počátku výroby Skinny oleje není olej nikdy zahřátý nad 25°C. Olej podporuje rychlost metabolismu, který zásobuje přírodní, dlouhotrvající energií, podporuje funkci štítné žlázy a poskytuje hormonální vyrovnanost a zajišťuje, aby se hladina cukru v krvi pohybovala ve zdravých normách. Skinny kokosový olej udržuje vaše tělo fit a mozek bystrý.

VYNIKAJÍCÍ PRO CELOU RODINU

Všechny Skinny produkty jsou vyrobené bez veškeré chemie, které se do většiny produktů přidávají, proto jsou vhodné pro celou rodinu i pro domácí mazlíčky. Například kokosový olej lze využít i jako vhodná výživa pro psi a kočky, pro jejich hebkou a lesklou pokožku. Skinny produkty jsou vhodné i pro děti.(například kokosový olej, tělový olej růže, CBD olej vhodný pro problematickou pokožku, balzámy na rty ...)

QH-s5rGQ
IMG_0352

BEZ GMO A CHEMIE

Díky patentované technologii NUTRALOCK vyrábí Skinny 100% čistý kokosový olej bez jakýchkoliv přidaných látek.