VYCHLAZENÝ SUPER BOWL

Léto je stále v plném proudu.

Prosluněné kanceláře bez klimatizací mohou přivádět až ke stresu. Nezapomínejme, že všechno je o pozitivním myšlení, nicméně o tom se teď nebudeme rozepisovat. My totiž máme tip na super bowl, který zvedne vaši náladu a určitě vám bude i chutnat! Přidáním antioxidantů do vašeho života v tomto ročním období ( ne jenom letním období) můžete přirozeně pomoci vašemu tělu při řešení fyzického a emočního „zánětu“. Antioxidanty se nejčastěji vyskytují v plodech, jako jsou jahody, borůvky a maliny. Čerstvé ovoce je samozřejmě nejlepší variantou, ale také tou dražší. Pokud nemáte možnost koupě čerstvého ovoce (ať už z jakéhokoliv důvodu), můžete si pomoci nákupem KVALITNÍCH zmražených směsí, které poskytují různorodost a úspory nákladů.

Super bowl se hodí nejvíce ke snídaní, ale můžete si ho udělat samozřejmě kdykoliv. Zaručuje přísun antioxidantů, bílkovin, vláken a zdravých tuků. Přidání lžíce Skinny Coconut Oil a lněného semínka vám pomůže cítit se nasyceně a také vyrovnat obsah cukru v krkvi.

Pojďme na ingredience SUPER (BERRY) BOWL:

  • 1/3 šálku vody nebo ořechového mléka (mandlové, kešu…)
  • 1 ½ banánu, zmraženého (nemusí být zmrežený)
  • 1 šálek borůvek, zmražených, či čerstvých
  • 1 hrst špenátu
  • 1 lžíce lněných semínek
  • 5 kostek ledu
512f7e_f1642d674e7944d49a83dbbfbccfc38b~mv2

Rada:

přidáním 1 lžičky kolagenu nebo raw proteinu bude vaše super bowl ještě výživnější.

Vše vložte do mixéru a mixujte do hladka. Celková směs by měla být hustší, ale pokud je velmi hustá přidejte vodu, nebo mléko co jste použili. Hladkou konzistenci nalijte do misky a navrch můžete posypat vaši oblíbenou granolu, kokosové vločky nebo oblíbené ořechy. Věříme, že si také pochutnáte, tak, jako my.

S láskou