Milí zákazníci, rozhodli jsme se Vám ukázat místo, kde se vyrábí náš skvělý SKINNY kokosový olej. Jelikož jsme odjeli do Vietnamu, jedny ruce ve skladu nám chybí. Omlouváme se za komplikace a prosíme vás o trpělivost. Veškeré objednávky v termínu 10. - 31.1. 2020 budou odesílány 2x v týdnu, doba doručení se tak může prodloužit.

VYCHLAZENÝ SUPER BOWL

Léto je stále v plném proudu.

Prosluněné kanceláře bez klimatizací mohou přivádět až ke stresu. Nezapomínejme, že všechno je o pozitivním myšlení, nicméně o tom se teď nebudeme rozepisovat. My totiž máme tip na super bowl, který zvedne vaši náladu a určitě vám bude i chutnat! Přidáním antioxidantů do vašeho života v tomto ročním období ( ne jenom letním období) můžete přirozeně pomoci vašemu tělu při řešení fyzického a emočního „zánětu“. Antioxidanty se nejčastěji vyskytují v plodech, jako jsou jahody, borůvky a maliny. Čerstvé ovoce je samozřejmě nejlepší variantou, ale také tou dražší. Pokud nemáte možnost koupě čerstvého ovoce (ať už z jakéhokoliv důvodu), můžete si pomoci nákupem KVALITNÍCH zmražených směsí, které poskytují různorodost a úspory nákladů.

Super bowl se hodí nejvíce ke snídaní, ale můžete si ho udělat samozřejmě kdykoliv. Zaručuje přísun antioxidantů, bílkovin, vláken a zdravých tuků. Přidání lžíce Skinny Coconut Oil a lněného semínka vám pomůže cítit se nasyceně a také vyrovnat obsah cukru v krkvi.

Pojďme na ingredience SUPER (BERRY) BOWL:

  • 1/3 šálku vody nebo ořechového mléka (mandlové, kešu…)
  • 1 ½ banánu, zmraženého (nemusí být zmrežený)
  • 1 šálek borůvek, zmražených, či čerstvých
  • 1 hrst špenátu
  • 1 lžíce lněných semínek
  • 1 polévková lžíce SKINNY kokosového oleje
  • 5 kostek ledu
512f7e_f1642d674e7944d49a83dbbfbccfc38b~mv2

Rada:

přidáním 1 lžičky kolagenu nebo raw proteinu bude vaše super bowl ještě výživnější.

Vše vložte do mixéru a mixujte do hladka. Celková směs by měla být hustší, ale pokud je velmi hustá přidejte vodu, nebo mléko co jste použili. Hladkou konzistenci nalijte do misky a navrch můžete posypat vaši oblíbenou granolu, kokosové vločky nebo oblíbené ořechy. Věříme, že si také pochutnáte, tak, jako my.

S láskou