Odličovací oleje

Všichni si přejeme zdravou a krásnou pleť a díky pečlivému čištění se nám to může podařit. Víte, že přírodní odličovací oleje a mléka se doporučují, protože obsahují přírodní látky, které jsou nejbližší přirozenému kožnímu filmu? Stále častěji se objevují hlasy dermatologů, které varují před každodenním užíváním micelární vody na jemnou pokožku obličeje. Ta má pleť sice precizně vyčistit, ale současně ji zbavuje přirozené vláhy a živin. Oproti tomu čistící odličovací olej je šetrný, účinný a vhodný, jak pro čištění pleti, tak rtů i citlivých očí. Naše kokosové čistící oleje obsahují esenciální oleje z levandule, exotické pačuli nebo tea tree a vytváří tak blahodárné složení. Účinné přírodní látky pleť nejen efektivně odlíčí a zbaví nečistot, ale také ji harmonizují, poskytují hlubokou hydrataci a tolik potřebnou regeneraci.

Použití: Olej naneste na odličovací tamponek nebo na konečky prstů a jemně pleť masírujte. Postupně dojde k šetrnému a spolehlivému vyčištění pleti. Používá se vždy na mírně vlhkou pokožku. Po odlíčení a vyčištění pleti pokožku jemně omyjte vlažnou vodou a naneste finální hydratační péči. Ideálně olej s přírodním složením. 

Výroba: Kokosový olej Skinny Coco vzniká patentovanou technologií Nutralock™ systém, která využívá studeného vzduchu místo použití vysokých teplot, chemikálií nebo rozpouštědel. Kokosový olej tak není nikdy zahřátý nad jeho přirozenou teplotu, čímž si zachovává všechny blahodárné látky a stává se raw produktem. 

Benefity Skinny odličovacích olejů 

  • Díky přírodnímu složení jsou vhodné i pro vysoce citlivou pleť
  • Pleť hluboce hydratují a zanechávají ji vláčnou a jemnou
  • Při pravidelném používání dochází k dlouhodobě vyrovnanému pH
  • Neucpávají póry a zmírňují projevy akné
  • Díky přidaným bylinám působí protizánětlivě a jsou dezinfekční
  • Jsou ohleduplné k naší pokožce i životnímu prostředí
4 položek celkem
cleansing sample back
45 Kč
464
repairing
449 Kč
71
CB Calming Front
449 Kč
68
clarifying
449 Kč
65