Péče o pleť

Aby naše pleť vypadala zdravě a zářivě, péče o ni musí být poctivá a používané produkty kvalitní. Vzhled každé pleti je zdrojem informací o zdravotním stavu našeho organismu a také o tom, jak pečlivý je každodenní kosmetický rituál. Přírodní pleťová kosmetika obsahuje produkty pro komplexní péči o každý typ pleti s prvotřídním kokosovým olejem. V kategorii péče o pleť najdete skutečné lahůdky pro zdravou, bezchybnou a mladistvou pleť, jako jsou například kokosové beauty oleje, odličovací a čistící esenciální oleje nebo balzámy na rty. Dopřejte své pleti každé ráno a večer výživný koktejl přírodních účinných látek a dodejte jí tak bohatou péči, ochranu a maximální porci hydratace. Objevte sílu péče o pleť s unikátním kokosovým olejem. 

 

100 % raw kokosový olej 

Výjimečně kvalitní kokosový olej Skinny Coco je vyráběn patentovanou technologií Nutralock™ systém, která využívá studeného vzduchu namísto použití vysokých teplot, chemikálií nebo rozpouštědel. Kokosový olej tak není nikdy zahřátý nad jeho přirozenou teplotu, čímž si zachovává všechny blahodárné látky v té nejčistší kvalitě.

Skinny Coco péče o pleť obsahuje vždy pouze blahodárné složky ze světa přírody, zejména v podobě rostlinných olejů. Absence všech syntetických aditiv mezi které patří parabeny, flaktáty, umělá barviva nebo konzervanty, je v naší kokosové kosmetice samozřejmostí. Všechny naše produkty se snadno roztírají a rychle se vstřebají do pokožky. 

 

Čistící oleje

Základem každé správné péče o pleť je pravidelné odličování a čištění, které ji zbaví všech nečistot a připraví na přijímání účinných látek v hydratačních a regeneračních přípravcích. Dopřejte své pleti extra jemnou a současně efektivní čisticí péči se Skinny Coco odličovacími a čistícími oleji, které obsahují ryze přírodní látky. Skutečně čistá a jemná kosmetika od Skinny Coco funguje skvěle také jako péče o problematickou pleť.

 

Pro všechny typy pleti

Přírodní kosmetika s kokosovým olejem je vhodná pro všechny, kteří chtějí účinnou a šetrnou cestou dosáhnout zdravé a krásné pleti. Kokosový olej Skinny Coco si oblíbí i ti s citlivou nebo velmi suchou pletí. 

9 položek celkem
cleansing sample back
45 Kč
464
CBD Lip Balm Front
Skinny+ balzám na rty
Momentálně nedostupné
229 Kč
189
lipor
135 Kč
95
lippe
135 Kč
92
lipva
Balzám na rty - vanilka
Skladem (135 ks)
135 Kč
89
purebeauty coco
Raw Beauty kokosový olej
Momentálně nedostupné
239 Kč
80
repairing
449 Kč
71
CB Calming Front
449 Kč
68
clarifying
449 Kč
65