Šampon pro psy

1 položek celkem
Skinny Paw Flea & Tick
Skinny Paw Flea & Tick
Skladem (> 5 ks)
350 Kč
377

Skinny Coco představuje unikátní přírodní tuhý kokosový šampon pro domácí mazlíčky. Ideální pro ty, kteří pro své zvířecí parťáky chtějí zdravou a krásnou srst bez narušení pH pokožky. Šampón s kokosovým olejem funguje skvěle jako pomocník pro udržení našich domácích mazlíčků nejen čistých, ale taky příjemně voňavých. Přírodní šampon po použití zanechává zdravou, lesklou a hebkou srst bez jakéhokoliv podráždění. Čistě přírodní složení potěší celou rodinu. Jedná se totiž o bezpečné a naprosto netoxické produkty, jejichž aplikace je bezpečná, jednoduchá a příjemná. 

Péče se 100 % přírodním kokosovým olejem

Skinny Coco šampon pro domácí mazlíčky se vyrábí ze zmýdelněného kokosového oleje pro jemnou a současně účinnou péči pro zvířecí srst. Vybrat si můžete například šampon z čistého kokosového oleje pro každodenní použití nebo citronovou trávu a jedli sibiřskou, které pomáhají snížit výskyt parazitů ve zvířecí srsti (klíšťat).  

Přírodní šampon (nejen) pro psy

Šampony Skinny Coco nejsou určeny jen pro psy, ale pro všechny domácí mazlíčky. I pro ty, jejichž srst je vysoce citlivá. Stejně jako všechny naše produkty, i šampony pro psy neobsahují žádná chemická aditiva v podobě konzervantů, barviv, umělých aromat a dalších syntetických látek.