Šampon pro psy

2 položek celkem
Skinny Paw Flea & Tick
350 Kč
377
Skinny Paw Original
350 Kč
374

Skinny Coco představuje unikátní přírodní tuhý kokosový šampon pro domácí mazlíčky. Ideální pro ty, kteří pro své zvířecí parťáky chtějí zdravou a krásnou srst bez narušení pH pokožky. Šampón s kokosovým olejem funguje skvěle jako pomocník pro udržení našich domácích mazlíčků nejen čistých, ale taky příjemně voňavých. Přírodní šampon po použití zanechává zdravou, lesklou a hebkou srst bez jakéhokoliv podráždění. Čistě přírodní složení potěší celou rodinu. Jedná se totiž o bezpečné a naprosto netoxické produkty, jejichž aplikace je bezpečná, jednoduchá a příjemná. 

Péče se 100 % přírodním kokosovým olejem

Skinny Coco šampon pro domácí mazlíčky se vyrábí ze zmýdelněného kokosového oleje pro jemnou a současně účinnou péči pro zvířecí srst. Vybrat si můžete například šampon z čistého kokosového oleje pro každodenní použití nebo citronovou trávu a jedli sibiřskou, které pomáhají snížit výskyt parazitů ve zvířecí srsti (klíšťat).  

Přírodní šampon (nejen) pro psy

Šampony Skinny Coco nejsou určeny jen pro psy, ale pro všechny domácí mazlíčky. I pro ty, jejichž srst je vysoce citlivá. Stejně jako všechny naše produkty, i šampony pro psy neobsahují žádná chemická aditiva v podobě konzervantů, barviv, umělých aromat a dalších syntetických látek.