Svíčka ve skle - Grapefruit

460 Kč –40 %
Candle Grapefruit Box Front
460 Kč –40 % 276 Kč 228,10 Kč bez DPH
Do vyprodání zásob (16 ks)

Zahalte svůj domov do příjemné vůně s naší aromaterapeutickou svíčkou ve skle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AROMATERAPEUTICKÁ SVÍČKA S GRAPEFRUITEM 200 g

Aromaterapeutická přírodní svíčka obsahuje 100 % raw kokosový olej a včelí vosk, který je již dlouho známý pro své stimulující a pročišťující účinky. Zvyšuje kvalitu vzduchu v místnosti podobně tak, jako například pokojové rostliny. Přidaný esenciální olej z grapefruitu nejenže krásně voní, ale pomáhá při léčbě horních i dolních cest dýchacích. Svíčka je vhodná pro každého, kdo se chce uvolnit a zvýšit svou životní energii. Včelí vosk hoří jasněji a až třikrát déle než běžně dostupné levné, ale bohužel také zdraví ne příliš prospěšné parafínové (syntetické) svíčky. 

BENEFIT GRAPEFRUITU - obnovuje energii a zmírňuje pocit nervozity

Kokosový olej Skinny Coco vzniká patentovanou technologií Nutralock™ systém, která využívá studeného vzduchu namísto použití vysokých teplot, chemikálií nebo rozpouštědel. Kokosový olej tak není nikdy zahřátý nad jeho přirozenou teplotu, čímž si zachovává všechny blahodárné látky a stává se raw produktem.

RAW, BIO, FAIRTRADE, BEZ GMO

banner_produktovka

Složení

  • Cocos Nucifera Oil (Skinny kokosový olej)
  • Beeswax (Včelí vosk)
  • Citrus Paradisi (Grapefruit)
  • Citrus Bergamia (Bergamot)
  • Boswellia Carteri (Frankincence Oil)

Způsob použití

Aroma svíčka se používá stejně jako jiné svíčky. Svíčku můžete mít zapálenou několik hodin dle libosti, nicméně i citlivých jedinců by svíčka neměla hořet déle než 2 hodiny, vzhledem k obsaženým esenciálním olejům. Řiďte se raději vždy dle pokynů na obalu. Nepokládejte přímo na dřevěný povrch. Nezapalujte v papírovém obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VK Avatar autora | 25.1.2021
Tato svíčka nás velice sklamala vůbec nevoní jako grepfruit a smrdí jako když se pálí guma! Navíc knoty se spekaji do koule a jde z nich černý kouř! Opravdu nedoporučuji
SC Avatar autora Skinny Coco (Administrátor) 26.1.2021
Dobrý den, Vladimíro, děkujeme za hodnocení a mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Svíčka je přírodní, není tam žádná parfemace, žádné přidané látky (ani guma), je tam přírodní včelí vosk, kokosový olej a esenciální oleje dle složení. Tím, že tam nejsou přidané syntetické látky (jako u jiných výrobců) může svíčka působit nekomfortním dojmem, jakou jsou právě Vámi zmiňované knoty, nerovnoměrnost v hoření, atd. Nicméně to je vše důsledek toho, že je svíčka přírodní. Knoty byste dle návodu měla vždy stříhat na požadovanou délku, tak aby se zlepšila funkce hoření a zamezilo se právě roztřepení knotů. To může být i důsledek Vámi zmiňovaného pocitu vůně "gumy", jelikož knoty můžou být příliš dlouhé. Vůni svíček máme vyzkoušenou a stojíme si za ní. Snažíme se naše produkty stále vylepšovat, ale rozhodně nechceme jít cestou přidání syntetických látek, pouze za účelem zvýšení komfortu. Nabízíme pouze čistě přírodní produkty, které jsou složeny z kvalitních přírodních látek a jsou tak v souladu s naší filozofií. Samozřejmě ne každému takové produkty vyhovují. Samozřejmě nás zajímají názory zákazníků a ceníme si každého hodnocení, a proto jako omluvu za Vaši špatnou zkušenost jsme si dovolili Vám poslat slevový kód na Váš další nákup. S přáním hezkého dne Skinny Coco