Svíčky

5 položek celkem
Candle Patchouli Box Front
460 Kč –40 %
Svíčka ve skle - Pačuli
Do vyprodání zásob (11 ks)
276 Kč
311
Candle Lemongrass Box Front
460 Kč –40 %
Svíčka ve skle - Citrónová tráva
Do vyprodání zásob (11 ks)
276 Kč
320
Candle Vanilla Box Front
460 Kč –40 %
Svíčka ve skle - Vanilka
Do vyprodání zásob (11 ks)
276 Kč
317
Candle Cucumber Box Front
460 Kč –40 %
Svíčka ve skle - Okurka
Do vyprodání zásob (21 ks)
276 Kč
314
Candle Grapefruit Box Front
460 Kč –40 %
Svíčka ve skle - Grapefruit
Do vyprodání zásob (16 ks)
276 Kč
308

Kokosový olej je zázračná látka a proto není divu, že svíčky vhodné pro aromaterapii jsou vyrobeny právě z něj. Dekorativní svíčky už totiž dávno neslouží pouze na ozdobu, ale jsou také funkční pomůckou pro navození pocitů klidu a pohody. To samozřejmě platí jedině pro přírodní svíčky, které obsahují esenciální oleje, a tak jejich pálení působí blahodárně na naši psychickou pohodu a zdraví. 

Náš domov, naše zdraví

Většina běžně dostupných svíček obsahuje parafín, jehož základem je ropa. Když se rozhodneme relaxovat u svíčky a pomáhat tak ulevit našim napnutým nervům, měla by tomu také odpovídat kvalita svíček. Proto jsou vonné svíčky s čistým a kvalitním složením tou nejlepší volbou pro nás i náš domov. 

Příroda versus syntetika

Skinny aromaterapeutické svíčky jsou ryze přírodního složení, voňavé, bez přidaných umělých aditiv. Vybrat si můžete například z varianty s esenciálním olejem z citronové trávy, která má krásnou svěží vůni a protizánětlivé účinky, vůně vanilky pomáhá od bolestí hlavy a tropická bylina pačuli regeneruje organismus a má repelentní účinky. 

Každá svíčka ve skle od Skinny Coco má 200 gramů. Obsahuje kokosový olej, včelí vosk a mix různých éterických olejů dle jejich účinků.