Svíčky

5 položek celkem
Candle Lemongrass Box Front
490 Kč
320
Candle Vanilla Box Front
490 Kč
317
Candle Cucumber Box Front
490 Kč
314
Candle Patchouli Box Front
490 Kč
311
Candle Grapefruit Box Front
490 Kč
308

Kokosový olej je zázračná látka a proto není divu, že svíčky vhodné pro aromaterapii jsou vyrobeny právě z něj. Dekorativní svíčky už totiž dávno neslouží pouze na ozdobu, ale jsou také funkční pomůckou pro navození pocitů klidu a pohody. To samozřejmě platí jedině pro přírodní svíčky, které obsahují esenciální oleje, a tak jejich pálení působí blahodárně na naši psychickou pohodu a zdraví. 

Náš domov, naše zdraví

Většina běžně dostupných svíček obsahuje parafín, jehož základem je ropa. Když se rozhodneme relaxovat u svíčky a pomáhat tak ulevit našim napnutým nervům, měla by tomu také odpovídat kvalita svíček. Proto jsou vonné svíčky s čistým a kvalitním složením tou nejlepší volbou pro nás i náš domov. 

Příroda versus syntetika

Skinny aromaterapeutické svíčky jsou ryze přírodního složení, voňavé, bez přidaných umělých aditiv. Vybrat si můžete například z varianty s esenciálním olejem z citronové trávy, která má krásnou svěží vůni a protizánětlivé účinky, vůně vanilky pomáhá od bolestí hlavy a tropická bylina pačuli regeneruje organismus a má repelentní účinky. 

Každá svíčka ve skle od Skinny Coco má 200 gramů. Obsahuje kokosový olej, včelí vosk a mix různých éterických olejů dle jejich účinků.