O nás

 

Skinny Coco jsme založili v roce 2018 jako výhradní distributoři kokosových výrobků Skinny&Co., The Skinny a Skinny+ (původně pouze Skinny&Co.) pro Českou republiku a Slovensko. Bohužel Covid v letech 2021 - 2022 zasadil výrobě těchto značek tvrdé rány a na dlouhé měsíce došlo k výpadkům, které měli za následek nedostupnost těchto produktů. Z toho důvodu jsme se v roce 2023 rozhodli rozšířit portfolio nabízených produktů o další značky, které budou splňovat nastavená přísná kritéria na výrobu a kvalitu. Jinými slovy, budou splňovat filozofii Skinny Coco.

A kdo jsme konkrétně my?

Helena Bachorecová

Helena je první zakladatelkou Skinny Coco. Inspiraci zabývat se kvalitními přírodními produkty našla hlavně v rodině. Helenina mladší sestra Adélka má Downův syndrom, což celou rodinu přivedlo na cestu plnou hledání skutečně bezpečných a spolehlivých produktů z přírody a také zalíbení v oblasti alternativní medicíny. “V naší rodině jsme v rámci každodenní snahy o uchopení zdravého životního stylu prošli vším možným, takže moc dobře vím, že něco se jako zdravé pouze tváří. To množství produktů, které jsou plné chemie a nekvalitní, je opravdu zarážející. Proto jsem moc ráda, že jsme se dali na zcela opačnou cestu. Produkty Clean Enterprise, které s vlastní značkou Skinny Coco distribujeme, jsou 100 % přírodní, z maximálně kvalitních přírodních surovin a bez škodlivých syntetik. Díky společným hodnotám, kterými jsou ručně vyráběné produkty s pozitivním vlivem na celkové zdraví člověka a ohleduplnosti k přírodě, se dokážu práci s láskou a čistým svědomím věnovat.”

 

Vít Petrák 


Vít je druhým zakladatelem Skinny Coco, Heleniným životním partnerem a CEO Skinny Coco. Jako profesionální sportovec (basketbalista) a později trenér, se na své cestě ve sportu postupně zklamal a profesionální sportovní kariéru opustil (více zde). Rozhodl se začít od nuly a vybudovat něco, na co bude hrdý. S Helenou založili Skinny Coco a tak svůj kladný přístup ke zdravému životnímu stylu zprostředkovává dále, tentokrát prostřednictvím vysoce kvalitních produktů. “Sportovní prostředí, a hlavně prostředí profesionálního sportu je jako život - rychlý a intenzivní. Podvádět se velmi zřídka kdy vyplácí, což je skvělá lekce do života, na kterou nikdy nezapomínám. Kdybych věděl dříve to, co vím teď, možná bych nemusel se sportem skončit, ale to je život a já jsem rád, že naším společným podnikáním mohu alespoň trochu měnit svět k lepšímu.”


insta_1fb_2

SLEDUJTE NÁS NA
SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH !!!