Milí zákazníci, rozhodli jsme se Vám ukázat místo, kde se vyrábí náš skvělý SKINNY kokosový olej. Jelikož jsme odjeli do Vietnamu, jedny ruce ve skladu nám chybí. Omlouváme se za komplikace a prosíme vás o trpělivost. Veškeré objednávky v termínu 10. - 31.1. 2020 budou odesílány 2x v týdnu, doba doručení se tak může prodloužit.

O nás

VĚŘÍME, ŽE ZDRAVÍ LIDÉ MĚNÍ SVĚT!

Skinny Coco vznikla v roce 2018 a stala se výhradním distributorem kokosových produktů Skinny&Co. pro Českou republiku a Slovensko. 

  • Bez chemie
  • 100% čisté
  • Bez GMO
  • Bez toxinů
  • Bez rozpouštědel

Skinny&Co. díky svému patentovanému Nutralock systému vyrábí 100% RAW alkalický kokosový olej. Tento systém nepoužívá tepelnou úpravu, tudíž se kokosový olej stává absolutně čistým produktem. Chceme aby se kokosové produkty staly součástí Vaší kuchyně a koupelnové skříňky.

Naší misí je pomáhat lidem, aby žili zdravě, kvalitně a bez všech chemií, které se v dnešní době přidávají do většiny produktů.

19379453_425234201203447_7222404910325694464_n(1)
ACS_0037

ZAKLADATEL

Zakladatelem společnosti Skinny&Co. je Luke Geddie, který byl vychováván matkou, která se zajímala o zdravý životní styl. Luke má mladšího bratra Matta, který se v pubertálním věku stal vážně nemocným, a právě díky zdravému způsobu života a alternativní medicině se Matt zcela uzdravil, což oba bratry vedlo k ještě větší víře ke zdravému stylu života. 

Když byl Luke dospělý, se svým bratrem odcestovali do jihovýchodní Asie za dobrodružstvím. Procestovali celý kontinent. Pracovali v poradenství v Thajsku, či jako dobrovolníci v sirotčincích v jižní Indii. Jejich cesta vyvrcholila ve Vietnamu, kde byli okouzleni místní přírodou a tvrdě pracujícími milými lidmi.

Luke se rozhodl ve Vietnamu zůstat a začal tam pracovat ve společnosti pro import-export, kterou i sám založil. Během jeho pobytu mu místní obyvatelé představili inovativní způsob výroby kokosového oleje. Zároveň Luke zjistil, že kokos je extrémně všestranná a nepostradatelná surovina pro lidi žijící v tropických oblastech, protože je bohatý na vitamíny, minerály a kyselinu laurovou. Následně přivezl tímto způsobem vyrobený kokosový olej do své země a dal ho ochutnat svým kamarádům a rodině. Ti potvrdili, že je zcela odlišný od klasického kokosového oleje na trhu.

Odhodlán se svým snem změnit svět si v roce 2013 nechal tento proces výroby patentovat a ze svého obývacího pokoje založil společnost Skinny&Co. 

Skinny Coco děkuje za možnost prodeje těchto luxusních kokosových produktů v České republice a na Slovensku. 

SPOLUPRACUJTE S NÁMI :-)​

Máte obchod, ve kterém byste chtěli naše kokosové produkty? Chtěli byste mít SKINNY COCO ve vašem městě?

Napište nám na info@skinnycoco.cz, dáme hlavy dohromady a pokusíme splnit Vaše přání ☺

UDÁLOSTI

Víte o nějaké společenské akci, projektu, charitativní akci, atd., kde by SKINNY COCO nemělo chybět?

Informujte nás a my se rádi zapojíme. Ke kontaktu využijte info@skinnycoco.cz 

BLOGEŘI A INFLUENCEŘI

Rádi s vámi budeme spolupracovat. Věříme, že Vaše nápaditost a kreativita posune naše produkty dál.

Pokud byste měli zájem s námi spolupracovat pište na info@skinnycoco.cz  

Do mailu uveďte Váš blog/instagram/web a my se Vám ozveme. :-)

palmy_o_nas_page
insta_1fb_2

SLEDUJTE NÁS NA
SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH !!!