O nás

VĚŘÍME, ŽE ZDRAVÍ LIDÉ MĚNÍ SVĚT!

Skinny Coco vzniklo v roce 2018 a stalo se výhradním distributorem kokosových produktů Skinny&Co. pro Českou republiku a Slovensko. 

  • Bez chemie
  • 100% čisté
  • Bez GMO
  • Bez toxinů
  • Bez rozpouštědel

Skinny&Co. díky svému patentovanému Nutralock systému vyrábí 100% RAW alkalický kokosový olej. Tento systém nepoužívá tepelnou úpravu, tudíž se kokosový olej stává absolutně čistým produktem.

Naší misí je pomáhat lidem, aby žili zdravě, kvalitně a bez všech chemií, které se v dnešní době přidávají do většiny produktů.

19379453_425234201203447_7222404910325694464_n(1)
ACS_0037

ZAKLADATEL

Zakladatelem společnosti Skinny&Co. je Luke Geddie, který byl vychováván matkou, která se zajímala o zdravý životní styl. Luke má mladšího bratra Matta, který se v pubertálním věku stal vážně nemocným, a právě díky zdravému způsobu života a alternativní medicině se Matt zcela uzdravil, což oba bratry vedlo k ještě větší víře ke zdravému stylu života. 

Když byl Luke dospělý, se svým bratrem odcestovali do jihovýchodní Asie za dobrodružstvím. Procestovali celý kontinent. Pracovali v poradenství v Thajsku, či jako dobrovolníci v sirotčincích v jižní Indii. Jejich cesta vyvrcholila ve Vietnamu, kde byli okouzleni místní přírodou a tvrdě pracujícími milými lidmi.

Luke se rozhodl ve Vietnamu zůstat a začal tam pracovat ve společnosti pro import-export, kterou i sám založil. Během jeho pobytu mu místní obyvatelé představili inovativní způsob výroby kokosového oleje. Zároveň Luke zjistil, že kokos je extrémně všestranná a nepostradatelná surovina pro lidi žijící v tropických oblastech, protože je bohatý na vitamíny, minerály a kyselinu laurovou. Následně přivezl tímto způsobem vyrobený kokosový olej do své země a dal ho ochutnat svým kamarádům a rodině. Ti potvrdili, že je zcela odlišný od klasického kokosového oleje na trhu.

Odhodlán se svým snem změnit svět si v roce 2013 nechal tento proces výroby patentovat a ze svého obývacího pokoje založil společnost Skinny&Co. 

Skinny Coco děkuje za možnost prodeje těchto luxusních kokosových produktů v České republice a na Slovensku. 

SPOLUPRACUJTE S NÁMI :-)​

Máte obchod, ve kterém byste chtěli naše kokosové produkty? Chtěli byste mít SKINNY COCO ve vašem městě?

Napište nám na info@skinnycoco.cz, dáme hlavy dohromady a pokusíme splnit Vaše přání ☺

UDÁLOSTI

Víte o nějaké společenské akci, projektu, charitativní akci, atd., kde by SKINNY COCO nemělo chybět?

Informujte nás a my se rádi zapojíme. Ke kontaktu využijte info@skinnycoco.cz 

BLOGEŘI A INFLUENCEŘI

Rádi s vámi budeme spolupracovat. Věříme, že Vaše nápaditost a kreativita posune naše produkty dál.

Pokud byste měli zájem s námi spolupracovat pište na info@skinnycoco.cz  

Do mailu uveďte Váš blog/instagram/web a my se Vám ozveme. :-)

palmy_o_nas_page
insta_1fb_2

SLEDUJTE NÁS NA
SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH !!!