O nás

 

Skinny Coco jsme založili v roce 2018 jako výhradní distributoři kokosových výrobků Clean Enterprise pro Českou republiku a Slovensko. Clean Enterprise  je rodinná společnost z Indianapolis v USA. Ve svých produktech spojuje bezkonkurenční čistotu s maximální účinností. Veškerá výroba je transparentní, poctivá a ekologická. Používání syntetických přísad nebo umělých vůní v jejich firemní kultuře nemá své místo, proto výsledné produkty neobsahují žádné toxiny a jiné chemikálie. Vše vzniká ohleduplně k životnímu prostředí a férově k zaměstnancům i zákazníkům po celém světě. S tím se ve Skinny Coco ztotožňujeme a takové poselství s radostí šíříme dál.

 

Luke Geddie, zakladatel a CEO Clean Enterprise a příběh jeho nemocného bratra Matta, který byl jedním z hlavních podnětů k založení společnosti. 

“V roce 2007 můj bratr Matt onemocněl infekcí mukormykózy, kterou způsobuje plíseň. Konvenční léčba dlouhou dobu selhávala. Naše matka se mu snažila zachránit život, a proto začala hledat další alternativy k tradiční medicíně. Rychle zjistila, že mnoho běžně prodávaných produktů má díky svému složení nežádoucí účinky na lidské zdraví. Díky vytrvalosti, změně životního stylu a obměně všech produktů, které jsme doma každý den používali, se Mattův stav začal postupně zlepšovat. Odtud pochází naše životní poslání, volit vždy kvalitní, účinné látky z přírody, které rozhodují o našem zdraví a kvalitě života. To je práce, která nás živí a má pozitivní vliv na každého našeho zákazníka.”

luke-and-joy_1200x

 

Struktura společnosti


Společnost Clean Enterprise má ve svém portfoliu několik produktových řad, které spojuje filozofie celé firmy. Tyto produktové řady mají každá vlastní značku a své unikátní logo.

struktrua Clean Eneterprise

 

A kdo jsme konkrétně my?

Helena Bachorecová

Helena je první zakladatelkou Skinny Coco. Inspiraci zabývat se kvalitními přírodními produkty našla hlavně v rodině. Helenina mladší sestra Adélka má Downův syndrom, což celou rodinu přivedlo na cestu plnou hledání skutečně bezpečných a spolehlivých produktů z přírody a také zalíbení v oblasti alternativní medicíny. “V naší rodině jsme v rámci každodenní snahy o uchopení zdravého životního stylu prošli vším možným, takže moc dobře vím, že něco se jako zdravé pouze tváří. To množství produktů, které jsou plné chemie a nekvalitní, je opravdu zarážející. Proto jsem moc ráda, že jsme se dali na zcela opačnou cestu. Produkty Clean Enterprise, které s vlastní značkou Skinny Coco distribujeme, jsou 100 % přírodní, z maximálně kvalitních přírodních surovin a bez škodlivých syntetik. Díky společným hodnotám, kterými jsou ručně vyráběné produkty s pozitivním vlivem na celkové zdraví člověka a ohleduplnosti k přírodě, se dokážu práci s láskou a čistým svědomím věnovat.”

 

Vít Petrák 


Vít je druhým zakladatelem Skinny Coco, Heleniným životním partnerem a CEO Skinny Coco. Jako profesionální sportovec (basketbalista) a později trenér, se na své cestě ve sportu postupně zklamal a profesionální sportovní kariéru opustil (více zde). Rozhodl se začít od nuly a vybudovat něco, na co bude hrdý. S Helenou založili Skinny Coco a tak svůj kladný přístup ke zdravému životnímu stylu zprostředkovává dále, tentokrát prostřednictvím vysoce kvalitních produktů. “Sportovní prostředí, a hlavně prostředí profesionálního sportu je jako život - rychlý a intenzivní. Podvádět se velmi zřídka kdy vyplácí, což je skvělá lekce do života, na kterou nikdy nezapomínám. Kdybych věděl dříve to, co vím teď, možná bych nemusel se sportem skončit, ale to je život a já jsem rád, že naším společným podnikáním mohu alespoň trochu měnit svět k lepšímu.”


insta_1fb_2

SLEDUJTE NÁS NA
SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH !!!