O nás

VĚŘÍME, ŽE ZDRAVÍ LIDÉ MĚNÍ SVĚT!

Skinny Coco bylo založeno v roce 2018 a je výhradním distributorem kokosových produktů The Skinny pro Českou republiku a Slovensko. 

  • Bez chemie
  • 100% čisté
  • Bez GMO
  • Bez toxinů
  • Bez rozpouštědel

Skinny&Co. díky svému patentovanému Nutralock systému vyrábí 100% RAW alkalický kokosový olej. Tento systém nepoužívá tepelnou úpravu, není nikdy zahřátý nad 27°C, tudíž výsledný kokosový olej je absolutně čistý a zachovává si všechny zdraví prospěšné živiny.

Naší misí je pomáhat lidem, aby žili zdravě, kvalitně a bez všech chemií, které se v dnešní době přidávají do většiny produktů.

19379453_425234201203447_7222404910325694464_n(1)
ACS_0037

ZAKLADATEL

Zakladatelem společnosti Skinny&Co. je Luke Geddie, který byl vychováván matkou, která se zajímala o zdravý životní styl. Luke má mladšího bratra Matta, který se v pubertálním věku stal vážně nemocným, a právě díky zdravému způsobu života a alternativní medicině se Matt zcela uzdravil, což oba bratry vedlo k ještě větší víře ke zdravému stylu života. 

Když byl Luke dospělý, se svým bratrem odcestovali do jihovýchodní Asie za dobrodružstvím. Procestovali celý kontinent. Pracovali v poradenství v Thajsku, či jako dobrovolníci v sirotčincích v jižní Indii. Jejich cesta vyvrcholila ve Vietnamu, kde byli okouzleni místní přírodou a tvrdě pracujícími milými lidmi.

Luke se rozhodl ve Vietnamu zůstat a začal tam pracovat ve společnosti pro import-export, kterou i sám založil. Během jeho pobytu mu místní obyvatelé představili inovativní způsob výroby kokosového oleje. Zároveň Luke zjistil, že kokos je extrémně všestranná a nepostradatelná surovina pro lidi žijící v tropických oblastech, protože je bohatý na vitamíny, minerály a kyselinu laurovou. Následně přivezl tímto způsobem vyrobený kokosový olej do své země a dal ho ochutnat svým kamarádům a rodině. Ti potvrdili, že je zcela odlišný od klasického kokosového oleje na trhu.

insta_1fb_2

SLEDUJTE NÁS NA
SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH !!!