Přírodní deodoranty

Přírodní deodoranty spojují příjemné s funkčním a ohleduplným. Běžně dostupné syntetické deodoranty a antiperspiranty obsahují chemické látky, které jsou dle mnoha výzkumů karcinogenní. Přírodní deodoranty si oblíbíte pro jejich zdravé složení a také krásnou vůni. Jsou šetrné k tělu i přírodě a jejich schopnost omezit pocení a redukci zápachu po 24h si zamilujete. 

Pokud hledáte deodorant bez chemických konzervantů nebo syntetické vůně, pak vyzkoušejte přírodní deodoranty z naší nabídky. Kokosový přírodní deodorant zklidňuje pokožku a krásně voní, takže vás v horké letní dny nevyvede nic z míry. The Skinny tuhý deodorant je současně 100 % přírodní a je vhodný pro všechny typy pokožky. Nejvíce ho ocení ti z vás, jejichž pokožka je náchylná na podráždění a zarudnutí. Deodoranty jsou určeny pro všechny, kteří neradi čekají na uschnutí tekutých deodorantů a uvítají i možnost praktické aplikace kdekoliv mimo domov.  

Benefity přírodních deodorantů 

  • Nedráždí pokožku v podpaží, naopak ji regenerují a uklidňují
  • Spolehlivě vás chrání před zápachem
  • Opakované použití bez skvrn na oblečení
  • Neucpávají potní žlázy
  • Redukují tvorbu potu netoxickou cestou (díky obsažené jedlé sodě)
  • Obsahují unikátně zpracovaný kokosový olej s nejvyšší možnou kvalitou
  • Deodoranty jsou díky jemným esenciálním olejům vhodné také pro muže

 

Přírodní Skinny deodoranty s výjimečným složením

Skinny přírodní tuhý deodorant obsahuje 100 % raw kokosový olej, který je na našem trhu zcela unikátní. Kokosový olej vzniká patentovanou technologií Nutralock™ systém, která využívá studeného vzduchu namísto použití vysokých teplot, chemikálií nebo rozpouštědel. Kokosový olej tak není nikdy zahřátý nad jeho přirozenou teplotu, čímž si zachovává všechny blahodárné látky a stává se čistým raw produktem. Ten je smíchán s kaurnabským voskem a přírodním zahušťovadlem arrowroot. Dále obsahuje jedlou sodu, která lehce působí proti pocení, a essenciální olej dle vybrané varianty. Vyberte si z nabídky vůni levandule, bergamotu nebo rozmarýnu

 

 

9 položek celkem
duo pack
690 Kč
645
deo pack
1 025 Kč
642