Tuhé šampóny

Přírodní Skinny tuhé šampony si zamilujete. Nejen, že myjí vlasy šetrně a vyživují pokožku hlavy, navíc jsou také ohleduplné k naší planetě. Obsahují výhradně přírodní ingredience, které prospívají zdraví vlasů a vlasové pokožky. Jsou zcela bez chemických barviv, konzervantů a dalších syntetických látek jako jsou například parabeny. Krásně voní, a to díky esenciálním olejům, které nahrazují běžně používané chemické látky, a při mytí vlasy hýčkají svým blahodárným složením.

 

Krásné vlasy zcela bez výčitek. 

Proč čistě přírodní složení? Díky papírovému obalu šetříte přírodu a tuhý šampon také vydrží výrazně déle než jeho tekuté alternativy. Leckterý syntetický šampon na vlasy nejenže obsahuje celou řadu látek, které nejsou prospěšné pro naše tělo, ale po koupeli všechny tyto látky putují ještě do vodních toků, a tím do přírody. Přírodní tuhé šampony proto představují alternativu, která udělá radost nejen vlasům, ale také přírodě.

Jak používat tuhý šampon na vlasy

Napěňte Skinny tuhý šampon jemným třením o mokré vlasy, důkladně promasírujte jak pokožku na hlavě, tak celou délku vlasů a poté opláchněte. Přírodní vlasový šampon je vhodný na mastné vlasy, nebo suché a zničené, které potřebují hloubkovou výživu. Je tedy vhodný pro všechny typy vlasů. Šampón zanechá vlasy opravdu umyté a na první dojem se může zdát, že jsou suché a tvrdé. Je to tím, že naše šampóny neobsahují žádné syntetické látky, které po aplikaci vytvoří syntetický film na vlasech, čili vlasy se zdají více lesklé a jemné. Je to ovšem pouze díky obsažené chemii. Pokud jsou vaše vlasy po umytí Skinny šampónem příliš tvrdé, nechte lehce pěny ve vlasech, neumývejte ji celou a následně vyfoukejte fénem. Případně přidejte do konečků lehce kokosového oleje, který vlasy opět zjemní. 

Lesk a síla

Skinny tuhý šampon obsahuje takové složky, které zaručují, že je vhodný pro všechny typy vlasů a i pro ty z vás, kteří trpí na vysoce citlivou pokožku. Pokud jsou vaše vlasy slabé nebo nepoddajné, oceníte čistě přírodní složení Skinny šamponů. Kombinace rostlinných přírodních výtažků vlasy posiluje už od kořínků a tím jim navrací zdravý vzhled i lesk zcela od základu. Vyzkoušejte šampón s vůní rozmarýnu nebo levandule/pomerančSkinny tuhé šampony obsahují unikátní kokosový olej, který vzniká patentovanou technologií Nutralock™ systém, která využívá studeného vzduchu namísto použití vysokých teplot, chemikálií nebo rozpouštědel. Kokosový olej tak není nikdy zahřátý nad jeho přirozenou teplotu, čímž si zachovává všechny blahodárné látky a stává se prvotřídním raw produktem. 

 

2 položek celkem
Body Wash Bergamot & Hinoki
890 Kč
587
Body Wash Santal & Vetiver
890 Kč
584