Oleje a másla

Tělové máslo je ideální v případě, že chcete zvýšit obrátky vašeho hydratačního a vyživujícího rituálu. Tělová másla se zpravidla pyšní vyšším obsahem olejů než tělové krémy. Při pravidelném používání je kůže měkká, pružná a sametově hebká. Obsažené oleje a másla pomáhají na ztvrdlou pokožku a místa, která jsou vysušenější než zbytek pokožky. Naše přírodní tělová másla obsahují kokosový olej a esenciální oleje bez jakýchkoliv dalších syntetických látek. Žádné parabeny, konzervanty, ftaláty ani chemická barviva. Péče o pokožku může být jak účinná, tak ohleduplná k našemu tělu i životnímu prostředí. Tělová másla jsou chytrou a udržitelnou alternativou. 

Kokosové tělové máslo a jeho benefity

Esenciální olej z růže pokožku harmonizuje, levandule ji uklidňuje a marula z posvátného afrického stromu pokožku dlouhodobě omlazuje. Másla na pokožce vždy zanechají příjemný a hebký ochranný film. Ten zabraňuje působení vnějších vlivů, jež nejsou pro naši kůži vždy tím nejlepším. Tělová másla pokožku regenerují a vyživují.

Výjimečné složení přímo z vietnamské přírody

Každé jedno Skinny tělové máslo obsahuje unikátní kokosový olej, který vzniká patentovanou technologií Nutralock™ systém, která využívá studeného vzduchu na místo použití vysokých teplot, chemikálií nebo rozpouštědel. Kokosový olej tak není nikdy zahřátý nad jeho přirozenou teplotu, čímž si zachovává všechny blahodárné látky a stává se prvotřídním raw produktem.

Způsob použití

Skinny tělové máslo se dobře roztírá a rychle se vstřebá. Naneste na celé tělo a vmasírujte do ztracena. Díky přírodnímu složení se máslo bude během nanášení postupně rozehřívat, což je při aplikaci velmi příjemný zážitek. 
4 položek celkem
Hand Cream Santal & Vetiver
470 Kč
578
All Season Daily Moisturizing Lotion Coco Lime 2
449 Kč
528