Oleje a másla

Tělové máslo je ideální v případě, že chcete zvýšit obrátky vašeho hydratačního a vyživujícího rituálu. Tělová másla se zpravidla pyšní vyšším obsahem olejů než tělové krémy. Při pravidelném používání je kůže měkká, pružná a sametově hebká. Obsažené oleje a másla pomáhají na ztvrdlou pokožku a místa, která jsou vysušenější než zbytek pokožky. Naše přírodní tělová másla obsahují kokosový olej a esenciální oleje bez jakýchkoliv dalších syntetických látek. Žádné parabeny, konzervanty, ftaláty ani chemická barviva. Péče o pokožku může být jak účinná, tak ohleduplná k našemu tělu i životnímu prostředí. Tělová másla jsou chytrou a udržitelnou alternativou. 

Kokosové tělové máslo a jeho benefity

Esenciální olej z růže pokožku harmonizuje, levandule ji uklidňuje a marula z posvátného afrického stromu pokožku dlouhodobě omlazuje. Másla na pokožce vždy zanechají příjemný a hebký ochranný film. Ten zabraňuje působení vnějších vlivů, jež nejsou pro naši kůži vždy tím nejlepším. Tělová másla pokožku regenerují a vyživují.

Výjimečné složení přímo z vietnamské přírody

Každé jedno Skinny tělové máslo obsahuje unikátní kokosový olej, který vzniká patentovanou technologií Nutralock™ systém, která využívá studeného vzduchu na místo použití vysokých teplot, chemikálií nebo rozpouštědel. Kokosový olej tak není nikdy zahřátý nad jeho přirozenou teplotu, čímž si zachovává všechny blahodárné látky a stává se prvotřídním raw produktem.

Způsob použití

Skinny tělové máslo se dobře roztírá a rychle se vstřebá. Naneste na celé tělo a vmasírujte do ztracena. Díky přírodnímu složení se máslo bude během nanášení postupně rozehřívat, což je při aplikaci velmi příjemný zážitek. 
7 položek celkem
butter unscented
Tělové máslo - Kokos
Momentálně nedostupné
379 Kč
431
butter rose
379 Kč
428
butter lavender
379 Kč
425
purebeauty coco
Raw Beauty kokosový olej
Momentálně nedostupné
239 Kč
80
meltlav
379 Kč
62
meltmarula
379 Kč
59
meltrose
379 Kč
56