Kokosový olej

6 položek celkem
16oz Coconut Oil
650 Kč
44
coco miska 1
600 Kč –15 %
510 Kč
482
coco sample
39 Kč
461
cococbd
1 190 Kč
198
purebeauty coco
350 Kč
80
8.5oz Coconut Oil
410 Kč
47

Oleje, které pochází z přírody, představují spolehlivého pomocníka v cestě za zdravou a krásnou pokožkou. Kokosový olej má mnoho zázračných schopností, jednou z nich je schopnost hydratovat a regenerovat pokožku celého těla. Ať už se jedná o ruce, nohy, vlasy a nebo nehtová lůžka, kokosový olej je multifunkční a všude tam, kde ho použijeme, zanechává povrch těla jemný a vláčný.

Od hlavy až k patě

Kokosový olej na vlasy jako péče po umytí, kokosový olej na spálenou pokožku pro rychlejší zotavení, kokosový olej na tělo pro zářivou pokožku. Hlavní benefit kvalitního kokosového oleje je jistě jeho příjemná jemná konzistence a omamná exotická vůně. Po nanesení na tělo se krásně rozehřeje, snadno rozetře a následně se rychle vstřebá.

Účinky kokosového oleje

  • regeneruje pokožku 
  • vyrovnává přirozené pH a zlepšuje kvalitu pokožky i vlasů
  • funguje jako účinná redukce strií
  • léčí popraskanou kůži
  • Pro své prokazatelné bělící a antibakteriální účinky se také používá na čištění zubů.

Skinny&Co. kokosový olej neobsahuje žádné konzervanty, parabeny, barviva, ftaláty či umělá aromata. Pokud vyhledáváte produkty šetrné k vašemu tělu i životnímu prostředí, představuje pro vás kokosový olej skvělou volbu. Kokosový olej vzniká patentovanou technologií Nutralock™ systém, která využívá studeného vzduchu namísto použití vysokých teplot, chemikálií nebo rozpouštědel. Kokosový olej tak není nikdy zahřátý nad jeho přirozenou teplotu, čímž si zachovává všechny blahodárné látky a stává se raw produktem. Kokosový olej je také vhodný pro vysoce citlivou a suchou pokožku. Díky svému zásaditému složení, které obsahuje pouze přírodní látky, pokožku zklidní i po holení. Funguje skvěle také jako ošetření na drobné jizvy. Jeho osvědčené účinky jsou ale i při vnitřním použití. Ideálním zdravou rutinou je tak lžička kokosového oleje po ránu na lačno, případně do kávy či čaje.