Na zkoušku

Přemýšlíte o přírodní kosmetice, ale nevíte, jak začít? Naší kosmetiku můžete nejprve vyzkoušet. Níže najdete vzorky produktů, které si naše zákaznice zamilovali. Vyzkoušejte jakýkoliv produkt, nebo naši připravenou testovací sadu, která obsahuje jeden vzorek od každého vzorečku a je balena ve stylovém balení.

 

  • Čistící olej rozpouští nečistoty a díky tomu odlíčíte i ten nejodolnější make-up. Pokožku nevysouší, ale naopak ji nechává krásně hydratovanou, pružnou a jemnou. 
  • Aroma tělové máslo zabraňuje vysychání pokožky. Díky patentované výrobě kokosového oleje neucpává póry.
  • Kokosový olej můžete využít jak pro hydrataci pokožky, tak při vaření. Vyzkoušet můžete také kokosový olej s obsahem CBD. 
  • Kokosový zubní olej je skvělá náhrada klasických zubních past. Kombinace kokosového oleje a máty detoxikuje ústa a navrací zubům přirozenou bělost. 

Kokosový olej, který je obsažen v našich produktech má velmi široké spektrum využití. Hluboce regeneruje suchou pokožku, slouží na čistění pleti nebo bělení zubů, ošetřuje podrážděnou nebo spálenou kůži a mnoho dalšího. Naše produkty jsou 100% přírodní a nejsou testované na zvířatech. 

Dopřejte své pokožce tu nejlepší péči!