The Skinny

The Skinny značka pod sebou skrývá všechny jedinečné beauty produkty založené na patentovaném a 100% RAW kokosovém olej Skinny&Co. The Skinny patří pod společnost Skinny&Co., což je rodinná společnost z Indianapolis v USA. Ve svých produktech spojuje bezkonkurenční čistotu s maximální účinností. Veškerá výroba je transparentní, poctivá a ekologická. Používání syntetických přísad nebo umělých vůní v jejich firemní kultuře nemá své místo, proto výsledné produkty neobsahují žádné toxiny a jiné chemikálie. Vše vzniká ohleduplně k životnímu prostředí a férově k zaměstnancům i zákazníkům po celém světě. S tím se ve Skinny Coco ztotožňujeme a takové poselství s radostí šíříme dál.

 

 

Luke Geddie, zakladatel a CEO Clean Enterprise a příběh jeho nemocného bratra Matta, který byl jedním z hlavních podnětů k založení společnosti. 

“V roce 2007 můj bratr Matt onemocněl infekcí mukormykózy, kterou způsobuje plíseň. Konvenční léčba dlouhou dobu selhávala. Naše matka se mu snažila zachránit život, a proto začala hledat další alternativy k tradiční medicíně. Rychle zjistila, že mnoho běžně prodávaných produktů má díky svému složení nežádoucí účinky na lidské zdraví. Díky vytrvalosti, změně životního stylu a obměně všech produktů, které jsme doma každý den používali, se Mattův stav začal postupně zlepšovat. Odtud pochází naše životní poslání, volit vždy kvalitní, účinné látky z přírody, které rozhodují o našem zdraví a kvalitě života. To je práce, která nás živí a má pozitivní vliv na každého našeho zákazníka.”

luke-and-joy_1200x

 

 

PRODUKTY

Žádné produkty značky The Skinny nebyly nalezeny...