Tělový peeling

Pokud toužíte po krásné a hladké pokožce, přírodní peeling je pro vás perfektní volbou. Neobsahuje žádné chemické látky, konzervanty a další složky, které dráždí tělo a jeho pokožku a neprospívají životnímu prostředí. Pomocí peelingu zbavíte pokožku odumřelých buněk 100 % přírodní cestou, zjemníte ji, zpevníte a připravíte na aplikaci hydratačních krémů, tělových másel a olejů. Zklidňující a regenerační masáž přírodními vyživujícími látkami potěší vaši mysl a rozzáří pokožku na celém těle včetně obličeje. Přírodní tělový peeling s granulemi kokosového cukru úžasně voní a 100 % přírodní složení bez konzervantů zaručuje, že se na vaši pokožku nedostane žádná zbytečná chemie. POZOR: Náš kokosový peeling je navykový! :) 

Peeling na obličej pro sjednocenou a rozzářenou pleť

Skinny peeling funguje skvěle také jako peeling na obličej. Aplikace v podobě jemné masáže vyhlazuje nedokonalosti pleti a zanechává ji příjemně vláčnou a sjednocenou. Peeling obličeje provádějte přibližně jednou za 14 dnů. Díky obsaženému organickému kokosovému cukru, který má své hranolky zaoblené, nedochází k podráždění citlivých částí těla, jako je i obličej. Nemusíte se tedy bát, že by peeling byl příliš tvrdý pro vaši pokožku.

Pravidelný tělový peeling a jeho benefity

Peeling neboli scrub má na pokožku celého těla blahodárný vliv. Při pravidelném používání odstraňuje suchou vrstvu kůže, což je efektivní cesta ke zdravé a krásné pokožce. Peeling pokožku zjemňuje a zpevňuje, pro problémové partie tělový peeling představuje schopného pomocníka při boji proti celulitidě. Pokud bojujete s viditelnými vráskami a nebo pigmentovými skvrnami, je peeling přesně pro vás. U tělových peelingů nemusíte být tak opatrní jako když se jedná o peeling na obličej, kůže na těle snese o dost víc než jemná pokožka obličeje. Tělový peeling celého těla pokožku dlouhodobě omlazuje.

Složení 100 % Skinny přírodního peelingu s unikátním raw kokosovým olejem

Čistě přírodní tělový peeling Skinny obsahuje výjimečně kvalitní kokosový olej, který vzniká patentovanou technologií Nutralock™ systém, která využívá studeného vzduchu namísto použití vysokých teplot, chemikálií nebo rozpouštědel. Kokosový olej tak není nikdy zahřátý nad jeho přirozenou teplotu, čímž si zachovává všechny blahodárné látky a stává se vysoce kvalitním raw produktem.