NOVÁ ZNAČKA

Představujeme vám naší novinku na Skinny Coco. Jelikož výrobci, který nám dodává vaše oblíbené produkty The Skinny, zasadil Covid poměrně zásadní rány do celého procesu výroby, rozhodli jsem se rozšířit portfolio produktů. Nebojte se, nebude jich mnoho a budou splňovat naše přísná kritéria na výrobu i kvalitu.

RAW ELEMENTS

Raw elelements jsme si zamilovali hned. Tato americká značka vyrábí nejbezpečnější a nejúčinnější opalovací krémy na planetě, a to z pohledu lidského zdraví i naší planety. Její zakladatelé jsou záchranáři, plavci, surfaři, maminky, tatínkové, milovníci zvířat, filantropové, jogíni, kteří se zajímají o zdravý životní styl a udržitelnost. 

Značka si klade za cíl dosáhnout 100% balení bez plastů, proto každý produkt najdete v recyklovatelné hliníkové plechovce, nebo v Bio tubě z cukrové třtiny.

212050931_652137195720681_1008516244417209100_n

Proč nejbezpečnější? Konvenční opalovací krémy, které najdete skoro v každé drogerii, lékárně mnohdy obsahují syntetické a chemické látky, které se dostanou nejen do našeho těla, ale i do vody. Není to viditelné, ale chemické složky mají negativní vliv na mořský život.

Hlavní důležitou složkou, která vás ochrání před UV zářením je u této značky Non Nano- oxid zinečnatý. SPF krémy jsou složené z certifikovaných přírodních ingrediencí a poskytují UVA – UVB ochranu. Aktivní složka Non Nano- oxid zinečnatý na pokožce vytváří bariéru, jejíž výsledkem je odrážení slunečních paprsků, na rozdíl od chemických opalovacích krémů, které sluneční paprsky spíše pohlcují. Nenechte se odradit chemickými opalovacími krémy, které mohou způsobit alergické reakce nebo podráždění pokožky.

S RAW Elements přírodním krémem na opalování SPF 30 si můžete užít sluneční paprsky bez obav a s čistým svědomím. 

  • SPF 30+
  • Biologický odbouratelný
  • Bezpečný pro všechny věkové kategorie
  • Certifikovaný
  • Netestovaný na zvířatech
  • Voděodolný po dobu 80 min

 

Jaké SPF krémy najdete v nabídce ?

kids spfspflip spsf

 

CELÁ NABÍDKA ZDE