5 TIPŮ JAK SE SKINNY V LÉTĚ

Léto je skvělý čas na posezení s přáteli, rodinou a opalování. Letní dny nám dodávají potřebný vitamín D, který potřebujeme a v našich zeměpisných šířkách ho máme nedostatek, nicméně dávejte si pozor na UVA a UVB paprsky, které nám příliš mnoho nesvědčí.

V tomto článku jsme vám shrnuli jak využít naše Skinny produkty pro jasnější a zářivější pleť během celého léto.

18299326_1667970543228062_2355711805768073216_n 

  1. Balzámy na rty

Tak jako kůži nám slunce dokáže poškodit i naše rty. Chraňte si své rty našimi balzámy na rty, které jsou vhodné jak do kapsy, tak do kabelky. Balzám na rty dodá vašim rtům nejen lesk, ale chrání je proti popraskání a obsažený kokosový olej lehce chrání i před sluníčkem. 

  1. Olej – vynikající po opalování

Pokud nemáte rádi chemické opalovací krémy, tak vám fandíme. I my je rádi nemáme. Nicméně pokožka poté dostává více zabrat a je potřeba ji po opalování vhodným způsobem ošetřit. Skvělým pomocníkem je například mrkvový olej a na popálenou kůži doporučujeme aloe-vera v kombinaci s naším Skinny kokosovým olejem. Kokosový olej má i malou přírodní SPF ochranu, lze tedy používat i jako ochrana před sluníčkem, ale při dlouhém pobytu na slunci nebo pro citlivější jedince to nedoporučujeme. Kokosový olej je úžasný pro hydrataci Vašeho těla, které je ze sluníčka vysušené, a také pomáhá při hojení popálených částí kůže. Skinny kokosový olej je nekomedogenní, což znamená, že neucpává póry. Můžete ho tedy využít i pro hydrataci pleti. Namažte se tedy po opalování Skinny kokosovým olejem. Nejenže zhydratujete vysušené tělo, ale také mu dodáte jedinečné živiny obsažené v našem kokosovém oleji. 

  1. Zářící vzhled

Milujeme naše odličovací oleje. Už jen díky tomu, že jsou přizpůsobené pro 3 typy pleti. Nicméně věděli jste, že náš odličovací olej můžete využít i jako „zvýrazňovač“? Ano! Naneste malé množství oleje pomocí prstů na tvář, přímo v okruhu lícních kostí a případně dekoltu. Vznikne nádherný jemný zářící vzhled Vaší tváře a pokožky. 

agriculture-background-bunch-1120963_900x

  1. Hmyz… pryč

Západy slunce, beach volejbal, táboráky, grilování. Typické letní večery, ke kterým bohužel patří i „otravný“ bodavý hmyz. Máme pro Vás typ na přírodní "repelent". Namažte se naším peprmintovým olejem ( Oil pulling ), který díky esenciálnímu oleji máty peprné odpuzuje hmyz. Oil pulling můžete využít i proti svědění po štípnutí od komára. Je to tedy všestranný pomocník, nejen pro Vaše zuby.

  1. Cestování se SKINNY

Ať už jedete na severní pól, k moři, nebo pod stan, nepostradetelnou součástí je Skinny beauty balíček. V něm najdete všechny potřebné produkty, bez kterých se neobejdete. Co to je za produkty? Vše důležité pro každodenní rutinu.

  • Deodorant - proti zápachu pocení
  • Odličovací olej - na odlíčení či jako hydratační krém
  • Šampón - na vlasy nebo jako mýdlo pro celé tělo
  • Balzám na rty - hydratace vysušených rtů a ochrana před sluníčkem
  • Čistý kokosový olej na celé tělo - hydratace těla po opalování, ranní lžička pro správné fungování trávení, či jako zubní olej

 

Ať už jste kdekoli, s kýmkoli… užívejte se každou chvíli.