JAK POMÁHÁ TĚLOVÝ PEELING?

Budete příjemně překvapeni, co všechno s pokožkou dokáže!

Možná patříte mezi ty, kteří peeling stále trochu podceňují. To je ale velká škoda, protože o peelingu se (nejen) mezi odborníky ví, že umí pokožku omladit, ozdravit a také rozzářit. Není divu, že obrušování mrtvých buněk kůže se lidé věnovali už v antickém Řecku. Dnes už si naštěstí svůj peeling doma míchat nemusíte. Jaké jsou benefity peelingu a jeho použití?

 277701221_264477372560728_6657451168744421089_n

 

Peeling jako příprava na další péči

Díky tomu, že peeling odstraňuje odumřelé buňky, je pak naše pokožka schopná lépe vstřebávat hydratační krémy, regenerační oleje a tělová másla, kterou ji pravidelně hýčkáme. Přírodní peeling je proto schopný pomocník pro zefektivnění všech našich kosmetických rituálů. Při péči o obličej se raději úplně vyvarujte peelingům s chemickým složením a s konzervanty.

Benefity pravidelného peelingu 

Pokud bojujete s viditelnými vráskami a nebo pigmentovými skvrnami, je peeling přesně pro vás. Vaše pokožka bude díky němu výrazně hladší a měkčí. U tělových peelingů nemusíte být tak opatrní, kůže na těle snese o dost víc než jemná pokožka obličeje. Tělový peeling celého těla účinně odstraňuje suchou kůži a zjemňuje ji. Také pomáhá její přirozené regeneraci a pleť omlazuje i dlouhodobě zpevňuje. Ideální je proto také proti celulitidě!

 

srub

 

Není pleť jako pleť. Jak na nejlepší tělový peeling?

Jemná masáž za pomoci peelingu je ve své podstatě šetrná metoda, speciálně pokud se jedná o přírodní peeling, který neobsahuje žádné chemické látky. Pokud ale trpíte na akné a vaše pleť je vysoce citlivá, peeling si dopřejte maximálně pouze jednou za měsíc. Pokud je vaše pleť spíše normální, používejte peeling jednou týdně nebo i za dva týdny. 

Vyhlazení pokožky za pomoci kokosového cukru

Náš TIP: Přírodní tělový peeling na tělo i obličej si s granulemi kokosového cukru a strouhaného kokosu si zamilujete. Úžasně voní a díky blahodárnému složení výrazně omlazuje pokožku. Během používání vyhlazuje záhyby pokožky a po použití ji zanechává příjemně vláčnou a zpevněnou. 

Použití peelingu

Nejprve si ve sprše nebo ve vaně pokožku prohřejte a pak pomalu nanášejte peeling. Ideální jsou krouživé pohyby ve směru hodinových ručiček. Čím déle pokožku masírujete, tím lépe! Pokožka se vám za takovýto pravidelný rituál bohatě odmění tím, že bude zdravější a zářivější.